Naše firma byla založena v roce 1997, jako transportní a turistická společnost s původním názvem společnosti ABC Group s.r.o., v roce 2005 byla provedena změna názvu na ORLAN s.r.o.

V současnosti provozuje naše firma autobusovou dopravu do Východní Evropy a také organizuje turistické zájezdy z těchto zemí. Zajišťujeme pravidelnou autobusovou dopravu do zemí : Lotyšsko, Litevsko, Estonsko, Polsko, Rumunsko, Bulharsko, Ukrajiny, Moldávie a Slovensko. Každý den jsou vypravovány do těchto zemí naše autobusy ( jedno i dvoupodlažní).

Naši řidiči mají dlouholeté zkušenosti a starají se po celou dobu jízdy o spokojenost našich klientů. Naše společnost také zajišťuje přepravu turistických skupin na území České republiky.

Naše firma sídlí v blízkosti autobusového nádraží Florenc, což zaručuje výbornou dostupnost našim současným i budoucím klientům. Našich služeb můžete využít různými způsoby : telefonické objednání jízdenek, poštou, přímo osobně v naší kanceláři nebo zde na našich internetových stránkách.